برای لغو محتوا کلید اینتر را فشار دهید

آتش مغازه فست‌فود مهار شد

صبح امروز، آتش سوزی مغازه فروش فست‌فود در خیابان امام خمینی (ره) با تلاش آتش‌نشانان شهرداری ارومیه مهار و خاموش شد.

حسین سرباز رشید رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه در این باره اظهار کرد: با دریافت خبر وقوع این حادثه راس ساعت 7:23 دقیقه صبح امروز ستاد فرماندهی آتش‌نشانی ارومیه، بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه یک را به محل حادثه واقع در نبش کوی ارک خیابان امام(ره) اعزام كرد.
وی افزود: هنگام رسیدن به محل حادثه مشاهده شد از داخل یک باب مغازه فست‌فود فروشی، شعله‌های آتش و دود به آسمان زبانه می‌کشد و آتش در حال سرایت به قسمت‌های دیگر این مغازه است.
رئیس سازمان آتش نشانی ارومیه با بیان اینکه آتش‌نشانان بی درنگ به دو گروه تقسیم شدند، بیان کرد: گروه اول نسبت به قطع جریان برق و گاز و ایمن سازی محل اقدام و گروه دوم نیز سریعاً بعد از باز کردن درب مغازه با بکارگیری یک رشته لوله آبدهی و با استفاده از تجهیزات انفرادی مشغول خاموش کردن آتش شده و آن را مهار کردند.

به گفته وی این آتش‌سوزی که باعث ایجاد دود و حرارت شدید در این مغازه شده بود، سرانجام با تلاش آتش‌نشانان و قبل از سرایت آن به مغازه‌های مجاور کاملا خاموش شد.

وی با اعلام این که علت بروز این حادثه توسط کارشناسان آتش‌نشانی شهرداری ارومیه تحت بررسی است، اظهار کرد: نیروهای عملیات بعد از انجام عملیات لکه‌گیری و اطمینان از عدم برگشت شعله و تحویل محل به مالک، به عملیات خود پایان دادند.

اولین نفری باشید که دیدگاه‌تان را ثبت می‌کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ارومیه | کلیه حقوق محفوظ است.